GALİBİLİK
Galibi Tarikatı (Galibilik): Kadiri ve Rufai tarikatlarının birleşiminden doğan, Muhammedi Tasavvufun bir koludur. Peygamberinin getirdiği ahkam dan ayrılmadan, zamanın haramiyeti belli olanların dışında, medeniyet ve teknolojiyi Tasavvufi bir anlayış içerisinde dinin vazgeçilmezi kabul eden H.Galip Hasan Kuşçuoğlu'nun, Kuran ve Hakikatten ayrılmadan, Emri İlahiler ışığında, Asrın idrakı ile, Dini anlayış ve dünyayı görüşüne göre, 21.yüzyılda sistemleştirdiği; mezheb olarak Hanefi, meşrep olarak Alevi olan Muhammedi bir tarikattır.

EĞER FORUMUZA KAYITLI DEĞİLSENİZ KAYIT OL SEKMESİNE TIKLAYARAK 1 DAKİKA İÇİNDE KAYIT OLUN . FORUMUMUZDAN SINIRSIZ YARARLANMAK VE PAYLAŞIMLAR YAPABİLMEK İÇİN SİZLERİ BEKLİYORUZ . ÜYEYSENİZ GİRİŞ YAP SEKMESİNDE FORUMA GİREBİLİRSİNİZ .

BARACK OBAMA'YA MEKTUP

Aşağa gitmek

BARACK OBAMA'YA MEKTUP

Mesaj  YUSUF Bir Cuma Nis. 23, 2010 5:39 am

SAYIN BAŞKAN BARACK OBAMA

ŞAHZINIZA LÂYIK GÖRÜLEN MAKAMINIZI TEBRİK EDER BAŞARILAR DİLERİM, ; İCRATI İLE YÜKÜMLÜ OLDUĞUN BÜTÜN İŞLERİNDE MUAFFAK OLMAN İÇİNYARATICIMIZA DUA , TAZARRU VE NİYAZ EDERİM.
İNSANLIK ALEMİNİN HUZURU VE SAADETİNE UYUMLU HAYIRLI KARARLAR ALIP İCRAATINIZLA NETİYCEYE ULAŞTIRACAĞINIZDAN KUŞKUSUZ, DÜNYAYI İHYA EDECEĞİNİZDEN, DİNLER ARASI DİALOK VE KARDEŞLİKTE MUAFFAK OLACAĞINIZIN ÜMİDİ, ZEVKİ İLE TESELLİ OLUYOR, ZATİ ALİNİZDEN ZUHURUNU BEKLİYORUZ !.

SELAHİYETLİ KİŞİLERE ETTİĞİM RİCAMI, SİZLERE TEKRARININ KANUNU İLAHİYEYE UYUMLU OLACAĞININ İNANCI İLE DİNLER ARASI DİALOK KURARAK DİN ADINA HURAFADAN, MAZLUMLARI ZALIMLARIN ŞERRİNDEN, KURTARABİLECEĞİNİZ İNANCI İLE HZ.ALLAH'IN SİZE BAHŞETTİĞİ BU RAHMETİ İLAHİYEYİ YERİNDE KULLANACAĞINIZA ŞÜPHEM YOKTUR. ALLAH MUAFFAK KILSIN.AMİN!.

ALEMLERİN RABBI OLAN ALLAH'A HAMD,CÜMLE ELÇİLERİNE TABİ OLANLARA SELATU SELAM OLSUN. RABBIMIN LUTFU İHSANI İLE, SOHBETLERİMİ HEP BU ESASLAR ÜZERİNDE GÖTÜRMEYE ÖZEN GÖSTERİRİM!.ZİRA, GEREK ÜMMETİ MUHAMMEDİN, GEREK EHLİ KİTAP OLAN CÜMLE ÜMMETLERİN VE DÜNYADA YAŞIYOR OLUBDA ALLAH'VAR DİYENLERİN BU GERÇEKLERE İHTİYAÇLARI OLDUĞU BARİZ GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ, CEHLİNDEN ALLAH'IN VARLIĞINI KABUL EDEMEYENLERİN DAHİ BU TÜRLÜ UYARI VE İCRAATLARINIZA İHTİYAÇLARI VARDIR BU İCRAATINIZI ZATI ALİNİZDEN LUTFEN BEKLENİYOR !.
HULASA BÜGÜN BU TÜRLÜ DÜNYANIN MUHTAÇ OLDUĞU KARDEŞLİĞE GİDEN YOLA VE İLAHİ İCRAATLARA, ZATINIZDAN, BULUNDUĞUNUZ MAKAMIN İCRAATI İLE Hz.ALLAH'IN İHSANI İLE ÜMİTLE BEKLİYORUZ.! BU TÜRLÜ UYARIYI BEKLEYENLER, AZIMSANMAYACAK KADAR ÇOKTUR.

BÜTÜN SEMAVİ KİTAPLARIN ANLAMINI CEM EDEREK, ÖZDE DEĞİŞİKLİK OLMADIĞINI BEYANLA, ALLAH'IN BEYANINDA TAHRİFAT YAPMADAN "HABİBİM EVELKİ PEYGAMBERE NE EMRETTİYSEK SANADA AYNINI EMREDİYORUZ." HİTABINDAN UZAKLAŞMADAN, ALLAH'U TEALA HAZRETLERİNİN BUYRUĞUNU TEKRAREN DİYORUM Kİ !.

LÜTFEN ARTIK HURAFELERDEN SIYRILIP GERÇEĞİ GÖRELİM. ALLAH NE BUYURUYOR ONA BAKALIM. ALLAH'IN BUYURDUĞU KARDEŞLİĞİ TANIYALIM. ALLAH'A İNANAN İNSANLARA KAFİR, GAVUR, GAYRİ MÜSLİM DEMEK GÜNAHINDAN UZAK DURALIM. YETSİN ARTIK !. NEFSANİ DUYGULARIMIZA KAPILARAK EMRİ İLAHİNİN DIŞINA ÇIKILDI, BU CEHALET BİTSİN ARTIK. GEÇMİŞTEKİ BİLGİSİZCE YAPILAN DÜŞMANLIKLARI BIRAKALIM. VAKİT BUGÜN GEÇ OLDU, DAHA GEÇ KALMAYALIM !...
ALLAH'IN BUYRUĞUNA GELELİM. BEN KİMİM, SEN KİMSİN İDİALARI ACİZ, KUL İÇİN YERSİZ DEĞİLMİ ! KENDİMİZİ KABİLE İSİMLERİ İLE AVUTMAYALIM, ÇARPIK VE YERSİZ HURAFELERLE BİRBİRİMİZİ SUÇLAMAYALIM!...

ALLAH VARDIR DİYEN HERKES İLMİ MÜSAİD OLSUN OLMASIN ALLAH'IN BİLDİRİSİNE GÖRE MÜSLÜMANDIR!. HİÇBİR TOPLUMDA FARKLI OLMAMASI GEREKİYOR, BU HATAMIZI NİÇİN HALA DÜZELTMİYORUZ. ALLAH'IN BİLDİRİSİNE GÖRE KULUN BAŞKA BİR ÖLÇÜSÜ YOK.!.

ALLAH VARDIR DİYEN MÜSLÜMANDIR! NİÇİN ALLAH'IN BU BİLDİRİSİNE UYAMIYORUZ.! BÜTÜN PEYGAMBER EFENDİLERİMİZ ALLAH'IN KULUDUR, RESÜLÜDÜR, MÜSLÜMANDIR. HİÇ BİRİSİ DİN GETİRMEDİ CÜMLESİNİN DİNİ İSLAM'DIR. SONRAKİ GELEN ŞERİATA UYMAK KEMALATTIR. CÜMLE PEYGAMBERLERİN ŞERİATLARINA UYANLAR MUMİNDİR MUTTAKİDİR, İTTİKA SAHİBİDİR HATTA EVLİYALARIDA VARDIR. ALLAHIN BU BUYRUĞUNA DÜN ELBETTE MUHTAÇ İDİK, BUGÜN DÜNYA, BU GERÇEĞE, KARDEŞLİK İÇİN DAHA ÇOK MUHTAÇ!..BİZİM VE SİZİN DİN ADAMLARININ BAZILARININ GÖRÜPTE DİYEMEDIĞİ BU GERÇEKLER DÜN GİZLENE BİLİYORDU, BÜGÜN GİZLENEMEZ HALE GELMİŞTİR. ELHAMDÜLİLLAH !.YETER UYANALIM !
ALLAH'IN BUYURUĞU, TEK DİN VAR İSLAM ! ALLAH VARDIR DİYEN KİM OLUR İSE OLSUN MÜSLÜMAN ! EHLİ KİTAP'TA AYRILIK YOK. EHLİ KİTABIN DIŞINDA ALLAH VARDIR DİYENDE MÜSLÜMAN !

ALLAH’IN BU BUYRUĞU, SEMAVİ KİTAPLARDA MEVCUT, !..
AKSİNİ İDİA EDECEK BİR İLİM YOK!, VAR DİYENLERİN İLMİ MÜSAİD OLMADIĞINDANDIR.

H.GÂLİP HASAN KUŞÇUOĞLU
Abdi Aciz
Kadiri,Rufai,Gâlibi Meşayihi MUTASAVVIF
KÜLTÜR MAH.3830 SOK. AHATLI /ANTALYA/ TÜRKİYE
www.galibi.com


avatar
YUSUF
Admin

Mesaj Sayısı : 248
puan : 13258
Kayıt tarihi : 21/04/10
Yaş : 28
Nerden : ANKARA

http://galibi.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz