GALİBİLİK
Galibi Tarikatı (Galibilik): Kadiri ve Rufai tarikatlarının birleşiminden doğan, Muhammedi Tasavvufun bir koludur. Peygamberinin getirdiği ahkam dan ayrılmadan, zamanın haramiyeti belli olanların dışında, medeniyet ve teknolojiyi Tasavvufi bir anlayış içerisinde dinin vazgeçilmezi kabul eden H.Galip Hasan Kuşçuoğlu'nun, Kuran ve Hakikatten ayrılmadan, Emri İlahiler ışığında, Asrın idrakı ile, Dini anlayış ve dünyayı görüşüne göre, 21.yüzyılda sistemleştirdiği; mezheb olarak Hanefi, meşrep olarak Alevi olan Muhammedi bir tarikattır.

EĞER FORUMUZA KAYITLI DEĞİLSENİZ KAYIT OL SEKMESİNE TIKLAYARAK 1 DAKİKA İÇİNDE KAYIT OLUN . FORUMUMUZDAN SINIRSIZ YARARLANMAK VE PAYLAŞIMLAR YAPABİLMEK İÇİN SİZLERİ BEKLİYORUZ . ÜYEYSENİZ GİRİŞ YAP SEKMESİNDE FORUMA GİREBİLİRSİNİZ .

Join the forum, it's quick and easy

GALİBİLİK
Galibi Tarikatı (Galibilik): Kadiri ve Rufai tarikatlarının birleşiminden doğan, Muhammedi Tasavvufun bir koludur. Peygamberinin getirdiği ahkam dan ayrılmadan, zamanın haramiyeti belli olanların dışında, medeniyet ve teknolojiyi Tasavvufi bir anlayış içerisinde dinin vazgeçilmezi kabul eden H.Galip Hasan Kuşçuoğlu'nun, Kuran ve Hakikatten ayrılmadan, Emri İlahiler ışığında, Asrın idrakı ile, Dini anlayış ve dünyayı görüşüne göre, 21.yüzyılda sistemleştirdiği; mezheb olarak Hanefi, meşrep olarak Alevi olan Muhammedi bir tarikattır.

EĞER FORUMUZA KAYITLI DEĞİLSENİZ KAYIT OL SEKMESİNE TIKLAYARAK 1 DAKİKA İÇİNDE KAYIT OLUN . FORUMUMUZDAN SINIRSIZ YARARLANMAK VE PAYLAŞIMLAR YAPABİLMEK İÇİN SİZLERİ BEKLİYORUZ . ÜYEYSENİZ GİRİŞ YAP SEKMESİNDE FORUMA GİREBİLİRSİNİZ .
GALİBİLİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım

4 posters

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım Empty H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım

Mesaj  gelsensen Perş. Nis. 22, 2010 11:38 pm

s.a
degerli büyüklerim her kez elindeki
Pirimizin
Resimlerini burada
paylaşalım
uzunve bereketli bir ömür dilerim
selametle

( admin ) bize buraya nasıl resim yükleyecegimiz hakkında bilgi yazarsanız cok memnun oluruz

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım 26106139172338741210619

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım 26106139172326740910619

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım 26106139172330741010619

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım Levhalar29

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım 26106139172334741110619

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım Levhalar25

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım Levhalar27

En son gelsensen tarafından Ptsi Nis. 26, 2010 3:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi

gelsensen

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım Empty Geri: H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım

Mesaj  YUSUF Perş. Nis. 22, 2010 11:46 pm

EĞER BİLGİSAYARINIZDA BULUNAN BİR RESMİ YUKLEYECEKSENIZ CEVAP YAZ KISMINA GELDIKTEN SONRA USTTEKI SECENEKLERDE RESIM KONUK ETMEK YAZAR ORDAN YUKLEYEBILRISIN BIR SITEDEKI RESMI KOYACAKSANIZ DA AYNI YERDEKI SECENEKLERDEN URL YI SECIN VE ADRESI YAZIN
YUSUF
YUSUF
Admin

https://galibi.yetkin-forum.com

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım Empty Geri: H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım

Mesaj  YUSUF Cuma Nis. 23, 2010 1:44 am

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım 26106_12

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım 26106_13

En son ADMİN tarafından Cuma Nis. 23, 2010 2:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
YUSUF
YUSUF
Admin

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım Empty üzgünüm

Mesaj  gelsensen Cuma Nis. 23, 2010 1:50 am

çok güzel ellerine sağlık ama ben beceremedim

gelsensen

Mesaj  YUSUF Cuma Nis. 23, 2010 1:53 am

CEVAP YAZ BÖLÜMÜNDE RESİM İKONU VAR ONU GORDUYSENIZ RESMİ YUKLEYIN HOST İT YAZAN YERE TIKLAYIN ARDINDAN IMAGE DIYE BIR ADRES VERECEK O ADRESI KOPYALAYIP YAPISTIRIN SAYFAYA
YUSUF
YUSUF
Admin

Mesaj  gelsensen Cuma Nis. 23, 2010 11:15 am

ADMİN demiş ki:CEVAP YAZ BÖLÜMÜNDE RESİM İKONU VAR ONU GORDUYSENIZ RESMİ YUKLEYIN HOST İT YAZAN YERE TIKLAYIN ARDINDAN IMAGE DIYE BIR ADRES VERECEK O ADRESI KOPYALAYIP YAPISTIRIN SAYFAYA

çok tşkederim emek ve sabrınız için
bir şey daha
böyle sayfalar dolusu degilde
ufak resim olarak eklense
tıkladıktan sonra
gerçek boyutuna ulaşsa
yani kardeşlerimizden birisi bir resmi pc sine indirmeyi murad ettiğinde tıklayın ca asıl boyutuna dönse
ama burda iken ( forum sayfasında )
küçük resimler halinde bulunsalar
bunu nasıl becerebiliriz
ve nasıl olur
şimdiden tşkederim

gelsensen

Mesaj  YUSUF Cuma Nis. 23, 2010 2:40 pm

RESİMLERİN BOYUTUNU DEGISTIRDIM ANCAK O KADAR KUCUK OLUYOR..HOST IT DEMEDEN ONCE ALTTA SİZE VAR ORDAN EN KUCUGUNU SECERSENIZ BU HALDE OLUR TESEKKURLER
YUSUF
YUSUF
Admin

Mesaj  gelsensen Ptsi Nis. 26, 2010 1:15 pm

ADMİN demiş ki:RESİMLERİN BOYUTUNU DEGISTIRDIM ANCAK O KADAR KUCUK OLUYOR..HOST IT DEMEDEN ONCE ALTTA SİZE VAR ORDAN EN KUCUGUNU SECERSENIZ BU HALDE OLUR TESEKKURLER
emeginiz için tşkeerim ama benim kast ettiğim bu degildi neyse
ben eski arkadslardan arastırayım da yardımcı olmaya calışayım bende
örnegin 50 tane fotoğrafı var
bunların 50 sinide avar gibi ufak ufak koyacagız
biri tıkladıgında orjinal boyutana dönecek ama tıklamdıkça normal ufacıcık kalmalı
ben bu işle ilgilenebilirmiyim
birde bu siteninde diğer sitelerde yayınlanabilmesi için imzalık
bir link verirmisinz

gelsensen

Mesaj  YUSUF Ptsi Nis. 26, 2010 1:20 pm

gelsensen demiş ki:
ADMİN demiş ki:RESİMLERİN BOYUTUNU DEGISTIRDIM ANCAK O KADAR KUCUK OLUYOR..HOST IT DEMEDEN ONCE ALTTA SİZE VAR ORDAN EN KUCUGUNU SECERSENIZ BU HALDE OLUR TESEKKURLER
emeginiz için tşkeerim ama benim kast ettiğim bu degildi neyse
ben eski arkadslardan arastırayım da yardımcı olmaya calışayım bende
örnegin 50 tane fotoğrafı var
bunların 50 sinide avar gibi ufak ufak koyacagız
biri tıkladıgında orjinal boyutana dönecek ama tıklamdıkça normal ufacıcık kalmalı
ben bu işle ilgilenebilirmiyim
birde bu siteninde diğer sitelerde yayınlanabilmesi için imzalık
bir link verirmisinz

DEDİĞİNİZİ ARASTIRMAM LAZIM BI KAÇ GUNDUR BURDA DEGILDIM BAKAMADIM EN KISA SUREDE ÖĞRENMEYE CALISIRIM CAPS SEKLINDE OLSUN SIYORSUNUZ SANIRIM ... İMZALİK LİNK ?
YUSUF
YUSUF
Admin

Mesaj  kridak Perş. Nis. 29, 2010 1:55 pm

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım 148tf
kridak
kridak

Mesaj  kridak Perş. Nis. 29, 2010 3:04 pm

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım Fotokritik41
kridak
kridak

Mesaj  kridak Cuma Nis. 30, 2010 10:39 am

H. Galip Hasan Kuşçuoğlu Resimleri Burada Paylaşalım 17241515
kridak
kridak

Mesaj  yusufsev Çarş. Ekim 13, 2010 4:20 am

RESİMLER ÇOK GÜZEL TEŞEKKÜR EDERİM

yusufsev

- Similar topics